НАША ФІЛОСОФІЯ

Свідома

Усвідомлений - це наш спосіб сказати “sustainable” і діяти відповідально. Ми гарантуємо ефективність та безпеку, обираючи високоякісні інгредієнти, які дбайливо ставляться до шкіри і планети в цілому. Наші колекції виготовляються в Італії з використанням відновлюваних ресурсів.

Ми обираємо пакування, що підлягає вторинній переробці, повністю компенсуємо викиди CO2 завдяки проекту EthioTrees, ініціативі відновлення лісу в Ефіопії.


наука про шкіру™

Більше 40 вчених, включаючи хіміків, біологів і дерматологів, за підтримки багатопрофільного наукового комітету та різних університетів, працюють разом з нашою науково-дослідницькою командою над створенням чистих, орієнтованих на результат формул з високою концентрацією hi-tech інгредієнтів натурального походження. У нашому Науковому саду, в лабораторії під відкритим небом в Davines Village, ми вивчаємо живі рослини, щоб досліджувати ботанічні молекули для наших інноваційних продуктів.

Ми твердо вирішили не використовувати силікони, компоненти тваринного походження, мінеральні масла, штучні барвники, SLS. Зараз, ми на шляху до виключення всіх етоксилатів й акрилатів, які все ще присутні в деяких формулах. Всі засоби веганські з клінічно доведеною ефективністю і дерматологічно протестовані.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных