Не тестується на тваринах

НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

Davines Group прагне виробляти тільки високоякісну продукцію, яка відповідає нашим безкомпромісним стандартам ефективності та етики. Ми не тестуємо нашу продукцію на тваринах і не просимо інші компанії тестувати на тваринах ні нашу продукцію, ні інгредієнти. Тестування на тваринах не відповідає нашим цінностям.

У 2017 році ми вирішили не реєструвати нові продукти в Китаї у зв'язку з вимогами тестування на тваринах. У той же час, щоб уникнути будь-яких майбутніх випробувань на тваринах, проведених місцевою владою, ми почали шукати альтернативні способи продажу нашої продукції в Китаї і уникати будь-яких потенційних випробувань на тваринах.

 

Починаючи з першого кварталу 2021 року, ми почали внутрішнє виробництво наших продуктів неспеціального призначення, для поширення на китайському ринку. Цей шлях внутрішнього виробництва не вимагає проведення випробувань на тваринах. Відповідно до існуючої практики, місцева влада не включає тестування на тваринах в процес реєстрації косметики неспеціального призначення, упакованої в Китаї і відповідної китайським стандартам безпеки, як це вже відбувається з нашою продукцією. Китайська влада може вимагати проведення постмаркетингових випробувань на тваринах косметичних продуктів неспеціального призначення, розфасованих в Китаї, якщо виникнуть які-небудь побоювання з приводу їх безпеки. У цьому випадку компанія має можливість відкликати продукт з ринку до того, як будуть проведені будь-які випробування на тваринах. Хоча ми не очікуємо, що це стане проблемою для Davines Group, ми обіцяємо, що ні зараз, ні коли-небудь ще не встанемо на шлях тестування на тваринах.

 

Тим часом, Davines Group працює над тим, щоб домогтися схвалення Leaping Bunny для всіх наших брендів. Процес почнеться з колекції Skin Regimen. Подальшою метою буде вся продукція Davines і Comfort Zone.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных