Бренд Comfort Zone

Дім - це місце, де ми частіше за все буваємо, відчуваємо себе спокійно, оточуємо себе людьми та речами, які ми любимо.

Але наші тіла та душі також населяють інші домівки, дані нам [ нашою шкірою та нашою планетою ]. Ми бажаємо захистити і зробити їх здоровими, життєво важливими та красивими.

Ось чому наша мета - створити [ гарне життя для всіх ]: для фахівців з догляду за шкірою, їх клієнтів та інших, світи яких ми розділяємо, хоч і мимохідь.

Маючи [ сертифікацію B Corporation® ], ми прагнемо бути найкращими для світу. Передбачаючи збалансований підхід до краси, ми прагнемо до стійкого розвитку та будуємо відносини, натхненні етикою.

Як [ експерти з догляду за шкірою ], ми допомагаємо екосистемі шкіри досягти її оптимального балансу та життєвих сил в постійно мінливому середовищі, те, що ми називаємо [ зона комфорту шкіри ].

Маючи більш ніж 20-ти літній досвід [ постійних досліджень ], зараз наша лабораторія також черпає натхнення у нашому [ Науковому саду ] та забезпечує високоякісний, чистий, орієнтований на результат, стійкий догляд за шкірою, що поєднує в собі найкраще з науки та природи та дійсно багатий й [ унікальний досвід ].

Наша продукція виробляється в [ Davines Village ] в Пармі, Італія.

Наша філософія - це [ свідома наука про шкіру ].

Ласкаво просимо до [ comfort zone ].

Це наш дім.

“Нам необхідно переписати прогрес. Продукт має бути частиною рішення, а не частиною проблеми: це означає, що потрібно прийняти оновлення і революціонувати способи розробки рецептур, вибору інгредієнтів і дизайну наших засобів.”

Доктор Давид Боллаті, засновник
НАША ФІЛОСОФІЯ
Свідома наука про шкіру

Усвідомлений - це наш спосіб сказати “sustainable” і діяти відповідально. Ми гарантуємо ефективність та безпеку, обираючи високоякісні інгредієнти, які дбайливо ставляться до шкіри і планети в цілому. Наші колекції виготовляються в Італії з використанням відновлюваних ресурсів.
Ми обираємо recyclable packaging, пакування, що підлягає вторинній переробці, повністю компенсуємо викиди CO2 завдяки проекту EthioTrees, ініціативі відновлення лісу в Ефіопії.

Більше 40 вчених, включаючи хіміків, біологів і дерматологів, за підтримки багатопрофільного наукового комітету та різних університетів, працюють разом з нашою науково-дослідницькою командою над створенням чистих, орієнтованих на результат формул з високою концентрацією hi-tech інгредієнтів натурального походження. У нашому Науковому саду, в лабораторії під відкритим небом в Davines Village, ми вивчаємо живі рослини, щоб досліджувати ботанічні молекули для наших інноваційних продуктів.

Ми твердо вирішили не використовувати силікони, компоненти тваринного походження, мінеральні масла, штучні барвники, SLS. Зараз, ми на шляху до виключення всіх етоксилатів й акрилатів, які все ще присутні в деяких формулах.  Всі засоби веганські з клінічно доведеною ефективністю і дерматологічно протестовані.

МИ ПРОПОНУЄМО
Комфорт для шкіри

Наша шкіра перебуває в динамічній рівновазі. ЇЇ стан відображає наше фізичне та емоційне здоровья, наш спосіб життя та щоденний вибір. Їй необхідно постійно адаптуватися та захищатися від впливу факторів навколишнього середовища, таких як коливання клімату та забруднення.

Персоналізовані рішення

Наша мета - підвищити стійкість шкіри та її здатність залишатися молодою, пружною та сяючою.

Oскільки зовнішні та внутрішні фактори постійно порушують її баланс, ми пропонуємо різні рішення, які спеціально підходять для різних станів шкіри.

Професійна експертиза

Ми дбаємо про людей, а не лише про їх шкіру

Для досягнення цієї мети ми співпрацюємо з досвідченими професіоналами спа-центрів по всьому світу. Пропонуємо освітні та партнерські програми унікальний догляд за обличчям та тілом, а також глибоке почуття добробуту та життєвої сили.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных