РЕСЕРТИФІКАЦІЯ B CORP®: ПРОЙШЛА З ПОВНОЮ ОЦІНКОЮ

У 2016 році Davines Group приєдналася до родини B Corps з результатом 99 балів. У 2020 році, завдяки докладеним зусиллям, ми пройшли ресертифікацію, поліпшивши свій результат до 117,4 балів.

Нарешті новий результат

Для Davines Group 2019 рік став роком ресертифікації B Corp®. Це важливий момент, коли вся компанія взяла на себе зобов'язання завершити дії, які здійснювалися з 2016 року з метою поліпшення нашого позитивного впливу на планету і людей.

Метою було не тільки підтвердження сертифіката B Corp і продовження нашої подорожі всередині найважливішою глобальної мережі компаній, які дотримуються sustainable бізнес-моделі.

Ми хотіли значно поліпшити результат, досягнутий в 2016 році. І нам це вдалося: три роки тому наш показник становив 99 балів, а в 2020 році ми досягли показника 117,4 бали.

Дізнайтеся більше про нашу оцінку B Corp

117,4 - це не просто цифра

Це підтвердження того, що група Davines щодня прагне поліпшити свій позитивний вплив на навколишнє середовище і людей. Ось як ми це робимо.

ЛЮДИ

ПРОЗОРЕ УПРАВЛІННЯ

Ця цінність визначає відносини з усіма зацікавленими сторонами: прозорість в створенні Етичного кодексу, в навчанні з питань інклюзивності та в спілкуванні з постачальниками.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Велике значення надається професійному зростанню працівників через курси підвищення кваліфікації.

ПІЛЬГИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Ми підтримуємо жінок, надаючи їм додаткову відпустку під час вагітності та пологів, в якому виплачується 60% винагороди в порівнянні зі стандартними 30%, встановленими законом. Тата також користуються пільгами: 5 днів оплачуваної відпустки по догляду за дитиною на додаток до встановленого законом.

Дізнайтеся про наші зобов'язання перед людьми
ПЛАНЕТА

100% ВУГЛЕЦЕВОГО-НЕЙТРАЛЬНІ ОФІСИ

У 2019 Davines Group досягла вуглецевої нейтральності, скоротивши і компенсувавши викиди вуглекислого газу у всіх своїх офісах по всьому світу. Для отримання додаткової інформації читайте про наш проект Ethiotrees.

0% ВІДХОДІВ

Жодні відходи, що утворюються на виробничому підприємстві і в офісах штаб-квартири Davines Village в Пармі, не потрапляють на звалища.

100% ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБЛЕНО АБО ВІДНОВЛЕНО

Всі відходи переробляються для отримання енергії, і тільки дуже невелика їх частина спалюється.

Дізнайтеся про наші зобов'язання перед Планетою
ТОВАРИСТВО

МИСЛИТИ ГЛОБАЛЬНО, ДІЯТИ ЛОКАЛЬНО

Місцеве зобов'язання приносити користь місцевій громаді за допомогою реалізації і розвитку волонтерських проектів компанії і проектів соціального маркетингу з позитивним впливом. Хочете приклад? Клікайте нижче і дізнайтеся про наші sustainable проекти!

ВЗАЄМОЗАЛЕЖНІСТЬ

Davines надає підтримку постачальникам і клієнтам на шляху до сертифікації B Corp і прагне створити мережу між італійськими B Corp для просування цінності взаємозалежності.

Дізнайтеся про наші зобов'язання перед суспільством

B Corp®, вимір нашого позитивного впливу

Щоб стати сертифікованою B Corp®, компанія повинна пройти B Impact Assessment - кількісну процедуру, яка аналізує кожен аспект ділової активності і вимірює точним балом вплив на кілька областей, що представляють інтерес. Тільки ті компанії, чий результат перевищує 80 балів з 200, можуть стати B Corp®..

Davines стала B Corp® з результатом 99 балів в 2016 році, але термін дії сертифікату становить три роки, після чого процедуру оцінки необхідно повторити, щоб переконатися, що стандарти sustainability збереглися або покращилися. Саме це і сталося в Davines: у 2020 році ми поліпшили свій результат до 117,4 бали.

Sonia Ziveri

Головний спеціаліст з питань сталого
розвитку Davines

Вимірювати і ставити перед собою завдання надавати більш позитивний вплив на людей і навколишнє середовище - це загальне почуття серед членів B Corps. Ми віримо, що в майбутньому більше не буде компаній, які не поділяють і не реалізовують регенеративні дії, щоб віддавати більше, ніж брати.

Чим B Corps відрізняються від інших компаній?

Бути B Corp® означає вірити в альтернативну бізнес-модель, в якій повага до людей і навколишнього середовища є основним напрямком щоденної діяльності.

Davines не тільки є сертифікованою B Corporation®, в 2019 році вона також стала Benefit Corporation. Давайте дізнаємося, що означають ці визначення.

ЗВИЧАЙНА КОМПАНІЯ

Її мета - ведення бізнесу з розподілом прибутку та дивідендів між акціонерами.

B CORP® КОМПАНІЯ

Замість цього B Corporations вибирають розподіл створюваної ними вартості не тільки серед акціонерів, а й серед усіх зацікавлених сторін: співробітників, постачальників, місцевої громади, в якому працює компанія, навколишнього середовища.

Компанія Davines є B Corp® з 2016 року.

BENEFIT CORPORATION КОМПАНІЯ

Коли компанія вирішує стати Benefit Corporation, вона закріплює в своєму статуті зобов'язання працювати не тільки заради прибутку, а й на благо планети і суспільства.

Компанія Davines є Benefit Corporation з 2019 року.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных