Антицеллюлитный уход

BODY STRATEGIST ATTACK SERUM  - АНТИЦЕЛЛЮЛИТНЫЙ РЕМОДЕЛИРУЮЩИЙ СЕРУМ ДЛЯ ТЕЛА

Интенсивная липолитическая сыворотка, атакующая самый стойкий целлюлит. Сверхлегкая текстура предста..

BODY STRATEGIST BAGNI DI MONTALCINO CASTELLO DI VELONA – ЛИПОЛИТИЧЕСКАЯ ДРЕНАЖНАЯ ДЕТОКС-МАСКА ТЕРМАЛЬНО-ВОДОРОСЛЕВАЯ

Массажная дренирующая и моделирующая маска на основе термальной воды и морских водорослей для коррек..

BODY STRATEGIST CREAM GEL - АНТИЦЕЛЛЮЛИТНЫЙ КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ТЕЛА

Инновационный липосомальный крем гель легкой и приятной текстуры для коррекции отёчного целлюлита, х..

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ ТА ВИРОБНИЧІ ПРОЦЕСИ
Де виробляється продукція Comfort Zone?
Чи розроблена вона в Італії?
ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
Чи можу я отримати консультацію, як вибрати відповідні для мене продукти Comfort Zone?
У наших спа-салонах ви знайдете кваліфікований персонал, який зможе порекомендувати найкраще рішення, що відповідає вашим потребам. Якщо у вас є дуже специфічні питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою Службою підтримки клієнтів. Усередині кожного листа з описом продукції ви знайдете інструкції по використанню і поради по комбінації. Ви можете підписатися на наш канал YouTube, щоб бути в курсі останніх тенденцій.
Чи організовує Comfort Zone професійні курси?
Ми проводимо курси тільки для сертифікованих фахівців. Ви можете зв'язатися з нами через розділ "Контакти" на нашому сайті comfortzoneskin.com.ua.
ІНГРЕДІЄНТИ І ПРОДУКТИ
Чи містять продукти Comfort Zone алергени?
Алергени - це речовини, які зазвичай нешкідливі для більшості людей, але у деяких можуть викликати чутливість. Деякі речовини, оголошені алергенами, мають здатність захищати косметику від забруднення і тому визнані в якості альтернативних консервантів, також схвалених зеленими сертифікатами. Comfort zone вибирає аромати без або з низьким вмістом алергенів і використовує ефірні масла для ароматерапії тільки в деяких лініях. Наявність алергенів можна дізнатися зі списку інгредієнтів, де, якщо вони присутні в складі, про це повинно бути зазначено.
Чи містять продукти Comfort Zone глютен?
Підтвердження про відсутність глютену в косметичній сфері відрізняється від харчової. Целіакія - це постійна непереносимість гліадину, що міститься в глютені, комплексі білків, що в свою чергу містяться в пшениці, ячмені, житі, полби та інших другорядних злаках. Він вражає слизову оболонку кишечника, викликаючи зниження всмоктуючої здатності кишечника. Таким чином, косметика не заважає цій непереносимості, і тому Comfort Zone містить глютен.
Чи містять продукти Comfort Zone парабени?
[ сomfort zone ] дотримується філософії "науково обгрунтованих усвідомлених формул", яка виключає використання парабенів.
Чи містять продукти Comfort Zone силікони?
[ comfort zone ] следует философии рецептуры, сознательной науки о коже™, которая исключает использование силиконов, и оперативно заменила эти компоненты альтернативными веществами, включая натуральные масла и баттеры. Таким образом, мы гарантируем шелковистость и мягкость кожи с максимально экологичным подходом.
Чи містять продукти Comfort Zone сульфати?
[ сomfort zone ] слідує філософії рецептури свідомої науки про шкіру ™, яка виключає використання силіконів, і оперативно замінила ці компоненти альтернативними речовинами, включаючи натуральні масла та баттери. Таким чином, ми гарантуємо шовковистість і м'якість шкіри з максимально екологічним підходом.
Чи містять продукти Comfort Zone нікель?
Нікель може бути присутнім в мінімальних кількостях в косметиці як технічно неминуча домішка (наприклад, отримана із сировини). Не існує тесту, що гарантує повну відсутність нікелю, і саме з цієї причини компанія [ сomfort zone ] вирішила не проводити тест.
Чи містять продукти Comfort Zone аромати?
Продукти [ comfort zone ] відрізняються в основному нюховими нотами. Приємність у використанні продуктів і професійних процедур - це елемент досконалості, який бренд бажає гарантувати. Косметика з вишуканими текстурами і неінвазивними ароматами перетворює щоденну процедуру краси в незабутній момент і запрошує подбати про себе. Деякі продукти не містять додаткових ароматизаторів, а інші характеризуються 100% натуральними ароматами.
Чи містять продукти Comfort Zone спирт?
[ сomfort zone ] слідує філософії "науково обгрунтовані усвідомлені формули", яка виключає використання наноматеріалів.
Чи містять продукти Comfort Zone наноматеріали?
[ сomfort zone ] слідує філософії "науково обгрунтовані усвідомлені формули", яка виключає використання наноматеріалів.
Чи містять продукти Comfort Zone консерванти?
Комбінації делікатних консервантів натурального походження, а також розробка рецептур, схильних до фізіологічно-гарного збереження, являють собою підхід [ comfort zone ] до захисту засобів.
Чи містять продукти Comfort Zone захист від УФ-променів?
Продукція [ comfort zone ], за винятком спеціальних сонцезахисних засобів, не містить сонцезахисних фільтрів.
Чи є продукти Comfort Zone органічними?
[ сomfort zone ] слідує філософії свідомої науки про шкіру™, заснованої на використанні сировини натурального походження. Високий відсоток інгредієнтів натурального походження відрізняє кожен продукт. Колекція SACRED NATURE - це лінія, сертифікована Cosmos ecocert.
Чи є продукти Comfort Zone натуральними?
[ сomfort zone ] слідує філософії свідомої науки про шкіру ™, яка характеризується використанням сировини натурального походження. Кожен продукт характеризується високим відсотком інгредієнтів натурального походження.
Чи є продукти Comfort Zone веганськими?
[ сomfort zone ] дотримується філософії розробки рецептур, свідомої науки про шкіру ™, яка виключає використання інгредієнтів тваринного походження. Тому наша продукція підходить для веганів.
Чи є у продукції Comfort Zone термін придатності?
Ні, косметичні продукти не мають терміну придатності. Законодавством встановлено, що тільки якщо дата мінімального терміну придатності косметичного продукту становить менше 30 місяців, про це обов'язково повинно бути повідомлено на етикетці. Це дата, після закінчення якої продукт, що зберігається належним чином, продовжує виконувати свою первісну функцію і залишається безпечним. Цей термін повинен бути зазначений словами "Використовувати переважно до ...", за якими слідують місяць і рік. При необхідності на етикетці також вказуються умови, які повинні дотримуватися для його гарантії. Однак зазначення дати мінімального терміну придатності не є обов'язковим для косметичних продуктів, термін придатності яких перевищує 30 місяців, оскільки вони перевірені на збереження своїх характеристик без змін протягом більш тривалого періоду часу при правильному зберіганні.
Що означає PAO?
PAO (Period After Opening) означає кількість місяців, протягом яких косметичний продукт повинен бути використаний після відкриття.
Що станеться, якщо я використаю продукцію Comfort Zone після дати, зазначеної в PAO?
PAO означає "Період після видкритя" і вказує на рекомендований період використання після відкриття упаковки. Після закінчення цього терміну продукт може втратити свою ефективність, а дія консервантів може знизитися.
Чи підходять продукти Comfort Zone для людей, які страждають шкірною алергією?
Продукти [ comfort zone ] - це косметичні склади, призначені для нанесення на неушкоджену і здорову шкіру. Вони розроблені відповідно до законодавчих показань, з використанням сертифікованих інгредієнтів, безпечних для споживача. Філософія рецептури, наука про свідому шкірі ™, сприяє підвищенню безпеки продукції. Однак неможливо розробити лінії, які підходять для будь-якої шкірної алергії. Ми радимо тим, хто має будь-яку алергічну реакцію, уважно прочитати список інгредієнтів на зворотному боці і провести патч-тест перед використанням.
Де виробляється продукція Comfort Zone?
Штаб-квартира компанії знаходиться в Пармі, де розташоване основне виробництво, на якому виготовляються формули.
Могу ли я пользоваться продукцией Comfort Zone во время беременности или кормления грудью?
Продукты [ comfort zone ] разработаны в соответствии с действующими косметическими нормами. Однако во время беременности или грудного вскармливания в организме каждой женщины происходят сильные изменения, которые важно не недооценивать. Поэтому, прежде чем использовать продукты Comfort Zone во время беременности или кормления грудью, обратитесь за советом к своему гинекологу или семейному врачу: зная вашу личную историю, он сможет лучше вас сориентировать.
Чи безпечні продукти Comfort Zone?
Продукти [ comfort zone ] розроблені відповідно до чинних норм і правил, а також із суворим дотриманням рецептури бренду. Якщо засоби використовувати відповідно до інструкцій на упаковці, вони можуть вважатися безпечними.
Де я можу подивитися список інгредієнтів продуктів Comfort Zone?
Список інгредієнтів кожного продукту Comfort Zone надрукований на зворотному боці кожної коробки або продукту.
Що означає INCI?
INCI (Міжнародна номенклатура косметичних інгредієнтів) - це міжнародна назва, що використовується для позначення на етикетці різних інгредієнтів, присутніх в косметичному продукті.
Як читати список INCI?
Список INCI включає всі речовини, що використовуються в косметичній формулі, починаючи з того компоненту, який знаходиться в найвищій концентрації, і закінчуючи тим, що має найнижчу концентрацію. Перераховано всі речовини, що входять до формули. Крім того, Davines вирішила включити в список INCI консерванти сировини (закон цього не вимагає), щоб забезпечити максимальну прозорість формул.
Яке значення pH продуктів Comfort Zone?
Кожен продукт, в залежності від призначення і області застосування, має свій власний діапазон pH. Неможливо визначити єдиний pH для всіх продуктів.
Чи можна вважати продукцію Comfort Zone безпечною для використання дітьми?
Ми рекомендуємо використовувати продукти Comfort Zone для дітей приблизно з 3 років, звертаючи увагу на тип продукту. Тому необхідно виключити антивікові продукти або продукти з особливо сильними активними інгредієнтами.
Чи містять продукти Comfort Zone мінеральну або парафінову олію?
[ сomfort zone ] дотримується філософії "науково обгрунтовані усвідомлені формули", яка виключає використання мінеральної або парафінової олії. Ми використовуємо парафінову олію тільки в епіляційних восках, щоб забезпечити високий рівень ефективності та переносимості.
У мене специфічні проблеми зі шкірою (псоріаз, дерматит, лупа і т.д.), який продукт я можу використовувати?
При таких специфічних проблемах, ми рекомендуємо вам звернутися за порадою до фахівця.
Як зберігати продукти Comfort Zone?
Продукти слід зберігати, уникаючи значних перепадів температури і обмежуючи тривалий вплив прямого світла.
Чи містять продукти Comfort Zone пальмову олію?
Пальмова олія - це інгредієнт, що використовується при виробництві деяких компонентів, що застосовуються в косметиці. Comfort Zone прагне до того, щоб всі постачальники були пов'язані з RSPO, органом по сертифікації сталої sustainable пальмової олії. Разом з цим підходом [ comfort zone ] дотримується критерію диференціації, який передбачає пошук балансу в використанні різних олій, щоб зменшити використання пальмової а, отже, пов'язаний з нею вплив на навколишнє середовище.
Який метод ви використовуєте для розрахунку відсотка натуральності ваших продуктів?
В [ comfort zone ] "інгредієнт натурального походження" означає інгредієнт, який зберігає 100% своєї натуральності навіть після хімічного перетворення, отриманого за допомогою схвалених процесів. Сюди не входить сировина з синтетичним компонентом.
Що означає "модифікований натуральний"?
Визначення "модифікований натуральний" застосовується до інгредієнтів, в яких натуральна частина поєднується з синтетичною.
Що означає "синтетичний інгредієнт"?
Синтетичні інгредієнти - це ті, які повністю отримані в результаті синтетичних реакцій.
Який метод ви використовуєте для розрахунку відсотка біорозкладання вашої продукції?
Біорозкладання розраховується як сума процентного вмісту швидко біорозкладної сировини відповідно до методу OECD 301. Цей метод визначає як швидко «біорозкладається" інгредієнт, який демонструє розкладання не менше 70% протягом 28 днів.
ОСОБИСТІ ДАНІ, АККАУНТ ТА ПОШТОВА РОЗСИЛКА
Як відкрити аккаунт?
Натисніть на кнопку "Реєстрація", введіть необхідні дані і заповніть згоду на обробку даних і підписку на інформаційну розсилку. В кінці натисніть на "Увійти". Якщо ви оформляєте замовлення і ще не зареєстровані, дані, пов'язані з реєстрацією або відправкою, будуть запитані в процесі покупки.
Де я можу змінити свої реєстраційні дані?
Щоб керувати своїми даними, зайдіть в свій особистий кабінет через розділ "Мій акаунт" і виберіть дані, які ви хочете змінити.
Як змінити пароль?
Ви можете запросити новий пароль на сторінці входу в систему, вибравши "Забули пароль?". Введіть адресу електронної пошти, який ви використовували при реєстрації, натисніть "Надіслати лист", і все готово! Ми відправимо вам лист з новим паролем.
Як я можу отримувати розсилку?
Ви можете підписатися на нашу розсилку, натиснувши на маленький літачок вгорі праворуч, в рядку меню. Крім того, ви можете зареєструватися на нашому сайті: під час процедури реєстрації ми запитаємо вас, чи хочете ви отримувати нашу інформаційну розсилку.
Чи можу я відмовитися від підписки на вашу розсилку?
Ви можете відмовитися від підписки в будь-який час, використовуючи посилання "Відмовитися від підписки" всередині листи на пошті.
ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ
Веб-сайт відображається некоректно, що мені робити?
Проблеми з переглядом можуть бути викликані застарілою версією використовуваного вами браузера (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome або Safari) або тимчасовими оновленнями на нашому сайті. Для правильної навігації по сайту ми рекомендуємо вам оновити ваш браузер до останньої доступної версії, натиснувши кнопку Options у вашому браузері. Якщо проблеми залишилися, будь ласка, зв'яжіться з нашою Службою підтримки клієнтів.
Официальный сайт космецевтики Comfort Zone в Украине - 2
Бесплатная доставка по Украине
при online оплате заказа
Официальный сайт космецевтики Comfort Zone в Украине - 3
Бесплатные пробники в каждом заказе
Официальный сайт космецевтики Comfort Zone в Украине - 4
Доставка сервисом Новая Почта
и курьером по Киеву
ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ НОВОСТЕЙ
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных