1% ДЛЯ ПЛАНЕТИ

Наш спільний проект з інститутом Rodale по регенеративному сільському господарству

Протягом багатьох років ми, як Comfort Zone, вивчаємо способи захисту нашої Планети і співтовариство в рамках проектів і продуктів. Це невід'ємна частина того, чим для нас є "Свідома наука про шкіру". Сьогодні ми йдемо ще далі по шляху не тільки збереження, а й поліпшення нашого світу. Ми з гордістю підтримуємо інститут Rodale в рамках партнерства "1% для планети". Кожен раз, коли ви купуєте Sacred Nature, Skin Regimen або будь-який засіб Comfort Zone онлайн або в спа-салонах, ви теж стаєте частиною цього проекту!

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМ НОВИМ ПАРТНЕРОМ

Заснований в 1947 році, інститут вважається лідером сучасного органічного руху завдяки навчанню фермерів, органічним досліджень та освіти споживачів. Можливо, ще важливіше те, що вони придумали фразу "регенеративне органічне сільське господарство" і є світовими піонерами цього руху. Ви можете переглянути їх сайт, щоб дізнатися більше і ще подивіться фільм Kiss the Ground коли наступного разу відкриєте Netflix.  Для нас велика честь підтримувати цю новаторську організацію, яка є лідером в інформуванні про проекти, що збагачують нашу планету. Поряд з іншими організаціями, Інститут Rodale буде отримувати один відсоток від наших продажів електронної комерції в США в якості нашого партнера "1% для планети"

ЧОМУ РЕГЕНЕРАТИВНЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО?

Наші партнерські відносини з CSA Coalitions в проекті Beauty From the Ground Up ставили на перед sustainability, а тепер з Rodale ми включаємо в них і регенерацію. У 2019 ми приєдналися до програми "Регенерація 2030" і поділилися нашим баченням майбутнього з регенеративною економікою, світовим щастям і прямими діями щодо захисту клімату. Регенеративне сільське господарство відіграє дуже важливу роль завдяки своєму доведеному і кількісно вимірюваному впливу на пом'якшення кліматичної кризи. Ось 4 причини, за якими регенеративне сільське господарство покращує стан нашої планети:

Синтія ван Елк для Rodale Institute

1. Здоровий грунт

Регенеративні органічні практики, такі як нульова обробка грунту і вирощування покривних культур, поліпшують здоров'я грунту на фермі. Такий здоровий грунт може підтримувати фіксацію вуглецю, поглинаючи його викиди. Ці практики можуть дозволити сільському господарству стати вуглецево-нейтральною або навіть вуглецево-негативною галуззю.


2. Менше добрив

Більш здоровий грунт потребує менші витрати, такі як добрива і пестициди. Скорочення використання азотних добрив особливо позитивно впливає на наш клімат, оскільки зменшує кількість стоків азоту з ферм, що призводить до викидів закису азоту, який має більш високий потенціал тепла, ніж вуглекислий газ.


3. Утилізація харчових відходів

У регенеративній органічний практиці замість синтетичних добрив пріоритет віддається компосту як засобу додавання поживних речовин і поліпшення структури грунту. Компост виготовляється з харчових відходів, одержуваних від звичайних людей, таких як ми, які зберігають залишки їжі замість того, щоб викидати їх, або із залишків врожаю на фермі. Таким чином, ми можемо переробляти рослинні і овочеві відходи замість того, щоб виділяти більше викидів, таких як метан, на звалищі.


4. Біорізноманіття та взаємозалежність

Регенеративні органічні практики надають перевагу полікультурам (або вирощуванню багатьох культур в сівозміні) а ніж монокультурам (або вирощування однієї культури в сівозміні) для відновлення здоров'я грунту. Сівозміна з декількома сортами і видами культур покращує біорізноманіття грунту і підтримує більш стійку продовольчу систему в цілому.

МАГАЗИН БІОРІЗНОМАНІТНОЇ КРАСИ
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных