Прокрутити вниз

Water Soul

Захистіть свою шкіру, захистіть океан за допомогою наших екологічно чистих формул.
ЗАХИЩАЙТЕ СВОЮ ШКІРУ. ЗАХИЩАЙТЕ ОКЕАН.

Збережіть здоров’я і молодість Вашої шкіри та світовий океан за допомогою екологічних сонцезахисних засобів WATER SOUL. Гра на відкритому повітрі під сонцем і прибоєм - одне з кращих розваг для нашого тіла і розуму. Хоча SPF-засоби забезпечують захист протягом дня і дозволяють в повній мірі насолоджуватися відпочинком, деякі санскріни неймовірно шкідливі для морського середовища, знищуючи популяції морських мешканців на десятиліття.

Екологічно чисті сонцезахисні креми Water Soul - це перший крок до захисту світового океану та корисного єднання з природою.

СВІДОМЕ СТВОРЕННЯ ЗАХИСНИХ ФІЛЬТРІВ ТА ВИСОКОБІОРОЗКЛАДНИХ ФОРМУЛ

Обирайте благополуччя світового океану та Вашого тіла. Вважається, що оксибензон, октіноксат та оксид цинку, викликають знебарвлення коралів та скорочення ресурсів морського життя.

Екологічно чисті санскріни [ comfort zone ] не містять ці інгредієнти і дозволяють насолоджуватися відпочинком, не завдаючи незворотної шкоди природі.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Водостійкі формули колекції містять екологічно безпечні SPF-фільтри.

Абіссінська олія живить і захищає шкіру від передчасного старіння, а органічне алое вера заспокоює і пом'якшує.

CONSCIOUS SKIN SCIENCE

Нове покоління сонцезахисних засобів з фільтрами, безпечними для екосистеми коралових рифів. Водостійкість до 80 хвилин! UVA / UVB захист широкого спектру. Відсутність запаху для комфортного використання. Засоби створені для всієї родини, під час та після засмаги, ідеально підходять для водних видів спорту та відпочинку.

Свідома наука про шкіру враховує не тільки вплив продукту на організм людини, але і на всіх мешканців планети. Формули WATER SOUL містять на 36% менше сонцезахисних фільтрів в порівнянні з традиційними санскрінами і мають довший період водостійкості (до 80 хвилин), забезпечуючи мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Засоби не містять силіконів, синтетичних ароматизаторів, компонентів тваринного походження, мінеральних олій, штучних барвників, оксид цинку, оксибензон, октіноксат, діоксид титану, SLS та SLES.

Підходять для веганів.

Клінічно доведена ефективність.

Дерматологічно протестовано.

Зроблено в Італії за допомогою відновлюваних ресурсів.

Перероблена упаковка з компенсацією CO2.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных