Прокрутити вниз
ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ
Прогуляйтеся по нашому науковому саду і дозвольте нашому засновнику і команді розробників розповісти про бачення і науку,
що лежить в основі Sacred Nature, нашого нового sustainable, органічного відновлюючого догляду за шкірою.

Sacred Nature

Регенерація шкіри для продовження її молодості і краси
ВІДНОВЛЮЙТЕ ВАШУ ШКІРУ.
РЕГЕНЕРУЙТЕ НАШУ ПЛАНЕТУ.

SACRED NATURE - органічний догляд за шкірою обличчя та тіла, сертифікований Cosmos™, розроблений з метою збереження молодості шкіри і сприяння захисту біорізноманіття нашої планети.

Завдяки біо-ферментованим, вивченим в науковому саду Davines Village антиоксидантам та вирощеним на основі регенеративного сільського господарства компонентам, лінія SACRED NATURE компенсує викиди CO2, отже сприяє пом'якшенню наслідків зміни клімату.

АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАХИСТ ВІД КЛІМАТИЧНИХ ВИКЛИКІВ

Перенаселення, виснаження природних ресурсів, зміна клімату, коливання спеки та холоду - щодня впливає на шкіру. Під інтенсивною дією вільних радикалів, вона не в змозі забезпечити ефективний самозахист. В результаті маємо сухість або надмірне виділення шкірного сала, тьмяність та ознаки старіння.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Сертифіковані Cosmos™ органічні формули, захисний anti-age комплекс з трьох біо-ферментованих антиоксидантних екстрактів Scientific Garden Extract™ та спеціальні рослинні інгредієнти стимулюють обмін речовин в шкірі, розгладжують і зміцнюють шкіру, відновлюючи її стійкість до агресивних факторів навколишнього середовища. Біоміметичні текстури на основі лецитину та масла ши, забезпечують максимальний комфорт та шовк-ефект для чутливої шкіри.

CONSCIOUS SKIN SCIENCE

Засоби не містять силіконів, синтетичних ароматизаторів, компонентів тваринного походження, мінеральних олій, штучних барвників, SLS та SLES. Підходять для веганів.

Клінічно доведена ефективність.

Зроблено в Італії за допомогою відновлюваних ресурсів.

Перероблена упаковка з компенсацією CO2. Нова упаковка SACRED NATURE відображає цінності свідомого підходу та прозорості всієї колекції. Еко-дизайн розроблений з сировинних матеріалів (наприклад, скло), які максимально схильні до вторинної переробки.

SACRED NATURE
ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ЕЛІКСИР

Ця процедура для обличчя Pro-Youth включає наш запатентований антиоксидант Scientific Garden Extract ™. Ми пропонуємо індивідуальний вибір маски для обличчя для ліфтингового ефекту або для видалення забруднень і балансу вироблення сала. Ексклюзивний масаж Regener-Lift Massage завершує і підсилює ефект.

Рекомендується для молодої і більш зрілої шкіри, яка потребує відновлення і захист.

SACRED NATURE
РЕГЕНЕРАТИВНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ

Експрес-догляд за обличчям для миттєвого зволоження і сяйва з використанням запатентованого антиоксиданту Scientific Garden Extract™ і унікальної 7-крокової техніки регенерації для наповнення, сяйва і краси шкіри.

Рекомендується для зневодненої шкіри.

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных