DR. DAVIDE BOLLATI - ПРО СВІДОМИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ [ COMFORT ZONE ]

DR. DAVIDE BOLLATI - ПРО СВІДОМИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ [ COMFORT ZONE ]

Davines - це піонер “Sustainable Beauty”, сімейна компанія заснована в 1983 році, в Пармі, Італія. Має представництва в 92 країнах із високопрофесійними спеціалістами індустрії краси. Компанія налічує 700 працівників 41-ї національності.

Президентом є Dr. Davide Bollati, фармацевт і хімік-технолог косметичних засобів. Він далекоглядний підприємець, який вірить в Sustainable Beauty, незамінну комбінацію продуктивності і відповідального ставлення до нашої планети.

У 1992 році, після досвіду роботи в міжнародних компаніях у сфері розробки і виробництва косметики, він очолив групу Davines. Сьогодні він керує компанією, твердо відданий етиці та стійкому розвитку, інноваційним розробкам та зростанню міжнародного бізнесу.

Його відновлюючий підхід до людей і планети надихає на творіння продуктів Davines, а також до екологічних, культурних та соціальних ініціатив.

Приєднуйтесь до [ comfort zone ] та пропонуйте своїм клієнтам свідомі косметологічні рішення якісно нового рівня, розроблені італійськими експертами-хіміками, біологами та дерматологами.

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!


Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных