МІСІЯ ПРЕМІАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КОСМЕЦЕВТИКИ [ COMFORT ZONE ]

МІСІЯ ПРЕМІАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КОСМЕЦЕВТИКИ [ COMFORT ZONE ]

[ HOME ] місце де ми буваємо найчастіше, де ми відчуваємо себе невимушено та оточуємо себе людьми та речами, котрі ми любимо.

Але наше тіло та душа населяють інші дані нам домівки - нашу планету та нашу шкіру.

Ось чому бренд [ comfort zone ] має на меті створювати комфортне життя для всіх: від фахівців по догляду за шкірою та їх клієнтів до мешканців навколишнього середовища.

[ comfort zone ] - це преміальна професійна космецевтика, що має сертифікацію B Corporation®. Компанія представляє збалансований beauty-підхід, де прагне до Sustainable Beauty [ Стійкої Краси ] та будує відносини, натхненні етикою.

Маючи 20-річний досвід постійних досліджень, лабораторія [ comfort zone ] черпає натхнення в своєму [ Науковому саду ] та забезпечує високоякісний, чистий, орієнтований на результат, стійкий догляд за шкірою, поєднуючи найкраще з науки та природи та свій [ унікальний досвід ].

Уся продукція виробляється в [ Davines Village ] в Пармі, Італія та має представництво у 92-ох країнах із високопрофесійними спеціалістами індустрії краси. Компанія налічує 700 працівників 41-ї національності.

Філософія [ comfort zone ]  Conscious Skin Science [ свідома наука про шкіру ].

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!


Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных