[ COMFORT ZONE ] ОФІЦІЙНО В УКРАЇНІ!

[ COMFORT ZONE ] ОФІЦІЙНО В УКРАЇНІ!

Важлива подія для б’юті ринку України. Відтепер легендарний преміальний італійський бренд професійної космецевтики [ comfort zone ] від Davines Group офіційно в Україні!Ласкаво просимо до [ comfort zone ] 

Це місце для всіх, хто прагне ефективно та надійно піклуватися про себе та інших. Приєднуйтесь до нас та пропонуйте своїм клієнтам свідомі косметологічні рішення якісно нового рівня, виготовлені в Італії зі знанням своєї справи й турботою про вас.

Comfort Zone Consious Skin Science - це свідома наука про шкіру. Кожен вибір, який ми робимо у нашому житті, впливає на нашу шкіру та навколишній світ. Наш свідомий догляд за шкірою передбачає застосування науково обґрунтованих, стійких, орієнтованих на результат рішень, що забезпечують комфорт шкіри, глибоке почуття здоров'я та повагу до навколишнього середовища.

[ comfort zone ] відбирає найкращі інгредієнти натурального походження, найпередовіші високотехнологічні молекули та системи носіїв, не використовує компоненти тваринного походження, силікони, мінеральні олії, парабени, штучні барвники, SLS, а також поступово відмовляється від усіх етоксилатів та акрилатів. Формули [ comfort zone ] розроблені внутрішньою науково-дослідною лабораторією, протестовані косметологами, і їхня ефективність клінічно доведена. Усі вони підходять для веганів.

Вся продукція виготовляється в Італії на заводі Davines Village, виробничому підприємстві з нульовим рівнем емісії вуглецю, на якому застосовується відновлювана енергетика. Упаковка [ comfort zone ] екологічна та повністю придатна для вторинної переробки. [ comfort zone ] компенсує викиди вуглекислого газу завдяки EthioTrees — спеціальному проєктові з відновлення лісових насаджень та соціальної регенерації в Ефіопії.

Запрошуємо Вас приєднатися до свідомого beauty-підходу щодо збереження здоров’я та краси кожного з нас та нашої планети у цілому!

Підписуйтесь на офіційні сторінки [ comfort zone ] в Україні Instagram та Facebook та будьте в курсі подій та розвитку унікального італійського бренду професійної космецевтики!

Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 2
Безкоштовна доставка по Україні
при online оплаті замовлення
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 3
Безкоштовні пробники в кожному замовленні
Офіційний сайт космецевтики Comfort Zone в Україні - 4
Доставка сервісом Нова Пошта
і кур'єром по Києву
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН
Я прочитал (а) Политику Конфиденциальности сайта и даю согласие на обработку данных